قوانین و مقررات استفاده از سایت وایتورکورنر

RentalPolicies

شرایط عمومی

 

1- وایتور کرنر سامانه واسط جهت معرفی و رزرو اقامتگاه، ویلا و مکان ‌های اقامتی به منظور سکونت موقت مهمانان می باشد. در این سامانه، تنها خدمات ارائه می شود و خرید و فروش هیچگونه کالایی انجام نمی شود.
2- در این سامانه، مهمان شخص یا اشخاصی هستند که قصد رزرو و اقامت در یک اقامتگاه را داشته باشند و میزبان، صاحبان اقامتگاه میباشند.
3- برای عضویت در سامانه و ایجاد حساب کاربری، دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام الزامی میباشد و کاربر با استفاده از این سرویس تعهد مینماید که بالای 18 سال سن دارد.

4- در سامانه هر شخصی میتواند ملک یا محل اقامت مورد نظر را جهت ارائه خدمات اقامتی درج نماید. صحت اطلاعات مربوط به اقامتگاه های ثبت شده در سامانه بر عهده میزبان و صاحب مکان اقامتی میباشد.

5- کلیه پیامها و مکاتبات وایتورکرنر با کاربران در قالب ارسال پیامک به شماره همراه و یا ایمیل به نشانی اعلام شده کاربر خواهد بود. مسئولیت به روز رسانی سریع شرکت در مورد هرگونه تغییر آدرس یا آدرس ایمیل بر عهده کاربران است. ارسال این پیامک ها و ایمیل ها به منزله ابلاغ قانونی به کاربر تلقی خواهد شد.

6- هزینه های اقامت در املاک ثبت شده در سامانه وایتور کرنر توسط میزبان مشخص می‌گردد و سامانه هیچ گونه مسئولیت و دخالتی نسبت به مبالغ اعلام شده ندارد.

7- کلیه مطالب و توضیحات میزبان و مهمان از سفر که در سامانه منعکس میشود، توسط واحد کنترل محتوا بررسی و در صورت مغایرت با اصول سامانه حذف یا اصلاح میگردد.

8- وایتور کرنر مجاز است هرگونه محتوا، پیام، آگهی و یا عکسی که در سامانه درج میشود و یا هرگونه اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که مغایر با مقررات تشخیص دهد، حذف نماید.

9- تلاش سامانه وایتور کرنر، نشر آگهی ها با اطلاعات صحیح و درست است و کاربران موظفند اطلاعات صحیح و واقعی درج نمایند. در غیر اینصورت سامانه وایتور کرنر در صورت اطلاع از موضوع اقدام به حذف مینماید.

10- سامانه وایتور کرنر نرم افزار حاضر را به همان شکلی که هست و بدون هیچگونه تعهدی ارائه میکند. وایتور کرنر در مورد اختلالات نرم افزاری و خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای کاربران تعهدی ندارد.

11- کاربران متعهد می شوند:
1-11- از وب سایت یا سرویس به هیچ وجه غیرقانونی، برای اهداف غیرقانونی، یا به شیوه ای مغایر با این شرایط استفاده نکرده، و یا به طور متقلبانه یا مخرب عمل نکنند (به عنوان مثال، با هک کردن یا درج کدهای مخرب، ویروس ها، اسب های تروجان، کرم‌ها، بمب‌های زمانی، ثبت‌کننده‌های ضربه‌ای کلید، نرم‌افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یا سایر داده‌های مضر، برنامه‌ها یا کدهای رایانه‌ای مشابه که برای تأثیر نامطلوب بر عملکرد هر سخت‌افزار یا نرم‌افزار رایانه در وب‌سایت یا هر سرویس یا هر سیستم عاملی طراحی شده‌اند).
2-11- از هیچ نرم‌افزار خودکاری برای مشاهده وبسایت بدون رضایت ما استفاده نکنند (از جمله استفاده از اسپایدرها، روبات‌ها، کراولرها، ابزارهای داده کاوی یا موارد مشابه برای دانلود یا حذف داده‌ها از سرویس، به جز موتورهای جستجوی اینترنتی (مانند Google) و غیره).
3-11- هیچ فرایندی از وبسایت را مورد کپی کردن یا مهندسی معکوس قرار ندهند.
4-11- پیامهای توهین آمیز، تهدیدکننده، غیرواقعی و واجد هر ویژگی ناخوشایند برای گیرنده ارسال نکنند.
5-11- مجوز بدون حق امتیاز، دائمی، غیرقابل فسخ و غیر انحصاری برای استفاده، تکثیر، توزیع، نمایش، اصلاح و ویرایش مطالب خود در وبسایت را به ویاتورکرنر اعطا کنند. ویاتورکرنر هیچ هزینه ای برای این مطالب به کاربر پرداخت نمی کند و به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ می دارد که مطالب کاربر را در هر زمان حذف یا ویرایش کند.

12- ویاتورکرنر سرویسی به نام “تبلیغات ویژه” ارائه می دهد که در آن کاربران ممکن است هزینه ای غیرقابل استرداد را بپردازند تا تبلیغات خود را در مکان های انتخاب شده در وب سایت پست کنند، و به طور بالقوه دید تبلیغات را افزایش دهند. به منظور خرید یک آگهی ویژه، ممکن است از شما خواسته شود که اطلاعات خاصی را از طریق یک ارائه دهنده خدمات ثالث، که ممکن است تحت شرایط استفاده و سایر خط مشی های خودش باشد، منتقل کنید. شرکت هیچ گونه نمایندگی یا تضمینی در مورد ایمنی یا امنیت اطلاعات ارسال شده به وب سایت های شخص ثالث ارائه نمی دهد و پیوند کاربران با هر مجموعه و وب سایت ثالث کاملاً به عهده کاربر بوده و شرکت مسئولیتی بابت آن قبول نمی کند.

13- ویاتورکرنر تضمین نمی‌کند تضمین نمی‌کند که اطلاعات منتشرشده در وب‌سایت، کاملاً دقیق، کامل یا معتبر است. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه استفاده ای که کاربر از این اطلاعات انجام می دهد ندارد. وب‌سایت، خدمات و استفاده از کلیه امکانات مرتبط بر اساس «همان چیزی که منتشر شده و در دسترس است» بدون هیچ گونه ضمانت صریح یا ضمنی ارائه می‌شود.

14- کاربر متعهد است در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قوانین سامانه، موارد را به پشتیبانی یا مرکز تماس سامانه فوراً گزارش نماید.

15- حفاظت از رمز عبور سامانه و ورود درست اطلاعات حساب های بانکی به عهده کاربران میباشد و سامانه مسئولیتی در مورد سوء استفاده از نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات بانکی کاربر ندارد.

16- کاربران متعهد می شوند که اطلاعات هویتی و راههای تماس اعلام شده به وایتورکرنر معتبر و واقعی بوده و در صورت تغییر، ظرف حداکثر 24 ساعت نسبت به بروزرسانی آنها در وبسایت اقدام خواهند کرد. همچنین صریحاً به وایتورکرنر اجازه می‌دهند صحت اطلاعات آنها را از طریق تماس با شماره تلفن ارسال شده، صحت سنجی شود این تماسها ممکن است برای مقاصد تضمین کیفیت ضبط شود.

17- کاربر بدینوسیله موافقت می‌کند و می‌پذیرد که وب‌سایت وایتورکرنر ممکن است حاوی آگهی‌هایی باشد که توسط تبلیغ‌کنندگان یا شرکت‌ها در جریان تجارت کالا یا خدمات قرار می‌گیرد (و شرکت هیچ انتفاع یا مسئولیتی در قبال صحت و سقم محتوای آنها ندارد).

18- کاربر بدینوسیله به شرکت اجازه می‌دهد تا از هرگونه اطلاعاتی که به وب‌سایت ارسال می‌کند برای اطلاع کاربر از پیشنهادات ویژه، پیشنهادات گاه به گاه اشخاص ثالث و سایر اهداف بازاریابی و مرتبط استفاده کند. این استفاده در هر زمان و بنا به درخواست کتبی کاربر، قابل توقف خواهد بود. کاربران در صورت عدم موافقت با این بند، باید قبل از ارسال مشخصات شخصی، وبسایت راترک کنند.

19- ر صورتی که کاربران مایل به دریافت پیام های اطلاع رسانی وایتورکرنر از طریق پیامک یا ایمیل نباشند، باید پیامی با موضوع “لغو اشتراک” به نشانی [email protected] ارسال کنند.

20- اطلاعات خصوصی کاربران سامانه که در مشخصات کاربری وارد میشوند مانند ایمیل، تلفن و آدرس وارد کننده اطلاعات، به جز اطلاعاتی که جهت نمایش عمومی در آگهی درج میگردند، محرمانه تلقی شده و وایتور کرنر حداکثر تلاش خود را به منظور حفظ و نگهداری از آنها مینماید. در صورت لزوم و اجبار قانونی، این اطلاعات تنها با حکم مراجع حقوقی و قانونی و تنها در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

21- وایتور کرنر در خصوص وقوع احتمالی هرگونه حادثه که منجر به ورود خسارت جسمی، مالی و یا معنوی به مهمانان، میزبانان یا اقامتگاه ها گردد، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

22- این سامانه تنها واسط معرفی مهمانان و میزبانان به یکدیگر میباشد، بنابراین هیچگونه دخالت و یا مسئولیتی نسبت به انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران و کیفیت خدمات ارائه شده ندارد.

23- تمامی کاربران سامانه موظفند مفاد ماده 7 آیین نامه ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی در خصوص ممنوعیت انتشار داده های غیرقانونی را رعایت نمایند. موارد مغایر با قانون، تخلف محسوب شده و در صورت اطلاع فوراً حذف خواهد شد و درصورت قصور وایتور کرنر مسئولیت وجود و انتشار داده ها بر عهده شخص منتشر کننده می باشد و وایتور کرنر هیچگونه مسئولیتی برعهده ندارد.

24- وایتور کرنر تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و عضویت و اطلاعات وارد شده توسط کاربران که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود، با صلاحدید وایتور کرنر بدون اطلاع قبلی حذف یا مسدود خواهد شد. در صورت تعلیق یا فسخ، شرکت از طریق ایمیل به کاربر اطلاع خواهد داد و کاربر نباید به دنبال ثبت مجدد در هیچ وب سایتی به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق هر نهاد مرتبط باشد. حقوق شرکت تحت این بند به هیچ حق و اختیار دیگری در این رابطه، لطمه وارد نخواهد کرد.

25- کلیه کاربران سامانه موظفند قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. در صورت ارتکاب جرم در محل های اقامتی و یا سوء استفاده از بستر سامانه، موارد در صورت کشف سریعاً به مراجع ذیصلاح قضایی و انتظامی اطلاع داده خواهد شد.

26- کاربران ضامن صحت اطلاعات هویتی وارد شده توسط خود میباشند و در این زمینه مسئولیتی متوجه سامانه وایتور کرنر نخواهد بود.

27- اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقیقی این شرایط را میپذیرد، به این معناست که این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند.

28- این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به سوء پیشینه کیفری اعضا ندارد.

29- سامانه وایتور کرنر مسئولیتی در قبال ذخیره سازی و پشتیبان گیری از آگهی ها و تصاویر آگهی ها ندارد و تعهدی برای نگهداری فایل ها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایل های اعضا بدون اطلاع قبلی حذف گردند.

30- ممکن است در جریان پرداخت، ارتباط شبکه ای قطع شود. این مشکل توسط بانک برطرف میشود. اگر از حساب شما مبلغی کسر شود، این مبلغ تا 72 ساعت توسط بانک به حسابتان برگشت داده خواهد شد و مسئولیتی در این زمینه متوجه وایتور کرنر نیست، هر چند وایتور کرنر از باب همکاری، در این زمینه پیگیری مربوطه را خواهد داشت.

31- حساب های کاربرانی که مورد سوء استفاده یا دستکاری قرار گیرند، بدون اطلاع قبلی حذف میشوند.

32- وایتور کرنر برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک یا رایانامه و یا داخل پنل کاربری پیامی برای شما ارسال میکند. شما بدینوسیله موافقت خود را با دریافت اینگونه پیام ها اعلام میدارید.

33- وایتور کرنر ممکن است تغییراتی در این قوانین و مقررات اعمال کند که در این صورت ،کاربران لازم است به صورت متناوب از این صفحه دیدن نمایند که از شرایط و الزامات جاری و لازم الاجرا مطلع شوند.

34- در صورتی که یک یا چند بند از این قرارداد به هر دلیلی بی اعتبار شود خللی به اعتبار و صحت سایر بندهای قرارداد وارد نخواهد نمود.
35- سایت وایتور کرنر صرفا نقش تسهیل گری داشته و در صورت لغو هرگونه قراردادی، هیچگونه مسئولیتی در قبال مهمان و میزبان ندارد.

36- نمایش هیچ یک از محتواهای موجود در وب سایت به معنای اعطای مجوز یا حق استفاده از هر علامت تجاری نمایش داده شده در وب سایت بدون اجازه کتبی وایتورکرنر تلقی نمی شود. کابران می توانند یک نسخه از محتویات را چاپ کرده، و یا گزیده هایی از هر صفحه(های) وب سایت را برای استفاده شخصی خود دانلود و توجه دیگران را به محتوای ارسال شده در وب سایت جلب کنند، اما مجاز به تغییر نسخه های دیجیتال یا کاغذی آن نیستند. هر گونه عکس یا فیلم منتشرشده . کاربران متعهد می شوند ویژگی‌های مرتبط با امنیت وب‌سایت یا ویژگی‌هایی را که مانع یا محدود کننده استفاده یا کپی کردن مطالب وب‌سایت است را دور نزنند، غیرفعال نکنند یا با آنها تداخل نکنند. هر گونه بازتولید، اصلاح، ایجاد آثار مشتق شده از یا توزیع مجدد وب سایت، مطالب، یا کار جمعی یا گردآوری صراحتاً ممنوع است. کپی یا تکثیر وب سایت، مطالب، یا هر بخشی از آنها برای تکثیر بیشتر یا توزیع مجدد صریحاً ممنوع است.

37- کلیه تماسهای کاربران با وایتورکرنر ممکن است برای مقاصد بررسی دوباره و یا بهبود فرایندها، ضبط شود. مطالعه این بند به معنی رضایت با ضبط مکالمات صورت گرفته می باشد.

38- وایتورکرنر این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر یک یا تمام حقوق و تعهدات خود را تحت شرایط توافقنامه حاضر و یا قراردادی فرعی واگذار کند.

39- هرگونه تأخیر یا تساهل وایتورکرنر در اجرای هر یک از مفاد این توافقنامه یا هر یک از حقوق و تعهدات آن، به عنوان چشم پوشی از این مفاد تلقی نخواهد شد.

40- در صورت بروز مغایرت معنایی بین متن فارسی و متن ترجمه شده این توافقنامه به هر زبان دیگر، نسخه فارسی ملاک عمل خواهد بود.

 

تعهدات مهمان در وایتور کرنر


1- ارائه مدارک شناسائی هنگام تحویل گرفتن محل اقامت و مشخصاً ارائه پاسپورت، شناسنامه و مدارک ازدواج الزامی میباشد.

2- اماکن اقامتی درج شده در سامانه وایتور کرنر، جهت برگزاری مهمانی و جشن نبوده و در طول مدت اقامت رعایت شئونات، اخلاقی و حدود عرفی و قوانین حاکم بر کشور محل اقامت توسط مهمان الزامی است.

3- مهمان موظف است محل اقامت مورد انتفاع را در پایان مدت اقامت به صورت مرتب شده در حد عرف به میزبان تحویل دهد و درصورت ورود خسارت به اسباب، لوازم و اموال میزبان ملزم به جبران خسارات وارده میباشد.

4- در صورت عدم مراجعه در زمان رزرو، اقامتگاه برای مهمان خالی نگه داشته میشود و در صورت لغو رزرو، شرایط استرداد وجه مطابق با ضوابط اعلامی در بخش قوانین لغو رزرو خواهد بود.

5- محل اقامت به طور کامل تحویل مهمان داده خواهد شد؛ بنابراین وایتور کرنر هیچگونه مسئولیتی در قبال گم شدن اشیاء و وسایل مهمان ندارد.

6- پیش از رزرو مهمان موظف است قوانین رزرو را به دقت مطالعه و سپس اقدام به رزرو نماید.

7- اگر مهمان خارج از ساعات تعیین شده جهت پذیرش به محل اقامت مراجعه کند، پذیرش ایشان منوط به هماهنگی و توافق با میزبان خواهد بود و سامانه در این مورد دخالت و مسئولیتی ندارد.

8- رعایت بهداشت فردی و اجتماعی توسط مهمان طی مدت اقامت الزامی است.
 

شرایط رزرو و تخلیه


1- میزبانان محترم میبایست قبل از قبول درخواست رزرو، ضوابط و قوانین رزرو را مطالعه نموده و سپس اقدام به قبول درخواست نمایند.

2- مهمان با آگاهی کامل و اشراف به شرایط اقامت، میبایست درخواست رزرو را ارسال نموده و منتظر پاسخ میزبان باشد.

3- در صورت موافقت میزبان در تاریخ های درخواستی، مهمان میبایست نسبت به تسویه کامل مبلغ نمایش داده شده توسط سیستم از طریق درگاه پرداخت اقدام کند و شماره پیگیری دریافت نماید. در صورت انصراف از رزرو، شرایط لغو وایتور کرنر اعمال میشود.

4- پس از پرداخت مبلغ، شماره همراه مهمان و میزبان جهت هماهنگی در اختیار یکدیگر قرار میگیرد.

5- در صورت احراز عدم تطابق مشخصات ذکر شده اقامتگاه در سامانه توسط مهمان، میزبان موظف به عودت کامل وجه دریافتی به سامانه میباشد.

6- در صورت رخ دادن هرگونه اتفاق پیش بینی نشده که منجر به عدم امکان تحویل اقامتگاه به مهمان گردد، میزبان موظف به عودت کامل وجه دریافتی به سامانه میباشد. همچنین در صورت پیشنهاد ملک جایگزین توسط میزبان، مهمان میتواند پیشنهاد اعلامی را قبول یا رد کند. مهمان همچنین میتواند از سامانه درخواست معرفی ملک دیگر نماید. در غیر این صورت وجه واریزی مهمان به ایشان استرداد داده خواهد شد.

7- تعیین جریمه کنسلی رزروها توسط مهمان، صرفاً بر عهده میزبان است و وایتور کرنر هیچ دخل و تصرفی در این زمینه ندارد.

8- هر گونه اختلاف که به طور مستقیم ناشی از استفاده از سامانه وایتور کرنر باشد و یا به طور غیرمستقیم مربوط به اقامت در اماکن اقامتی مندرج در سامانه وایتور کرنر بوده و مهمان از طریق سامانه وایتور کرنر اقدام به رزرو محل اقامتی نموده باشد و همچنین هرگونه ادعا و شکایت حقوقی اشخاص مرتبط با سامانه وایتور کرنر از وبسایت وایتور کرنر (به عنوان مالک و صاحب امتیاز وایتور کرنر) صرفاً از طریق ارجاع امر به یک داور منصوب از سوی موسسه حقوقی بین المللی دادبانان قابل طرح و پیگیری خواهد بود. رای داور برای همه طرفها قاطع دعوی و لازم الاجرا میباشد. شرایط و نحوه تشکیل داوری توسط داور تعیین میگردد. چنانچه به هر دلیل و علت توافقات قراردادی میان افراد مرتبط با سامانه وایتور کرنر باطل و بلااثر گردد.

9- مفاد این بند به عنوان یک شرط حقوقی مستقل معتبر و نافذ خواهد بود.
 

شرایط اقامت در اقامتگاه


1- کلیه اطلاعات و تصاویر و قیمت های ذکر شده روی سایت درباره اقامتگاهها، عیناً از خود اقامتگاه و مسئولین تهیه شده و صحت این اطلاعات بر عهده اقامتگاه میباشد. ممکن است با به روز رسانی این اطلاعات توسط اقامتگاه، اطلاعات سایت وایتور کرنر اشتباه شود. همواره سعی بر آن است که به روزترین اطلاعات اقامتگاهها در سایت نمایش داده شود.

2- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور مستقیم توسط وایتور کرنر، تعیین جا و نهایی میگردد. ولی در عین حال ممکن است در مواردی بسیار خاص در چند ساعت اداری بعد از رزرو نهایی، به دلیل مشکلات اقامتگاه، موارد امنیتی مثل ورود مقامات بلند پایه به اقامتگاه، خرابی ها و موارد فورس ماژور، اشتباهات کارمندان اقامتگاه و … رزرو از طرف اقامتگاه لغو گردد. در این صورت وایتور کرنر نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا مشکل پیش آمده رفع گردد و یا رزروی در اقامتگاه مشابه برای مسافر انجام شود و یا در صورت عدم امکان، وجه پرداختی عیناً به مسافر برگردانده خواهد شد. در این گونه موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

3- به دلیل نبود بستر مناسب رزرو آنلاین در بسیاری از اقامتگاهها و همچنین فرایندهای اجرایی، زمان کوتاهی بین رزرو نهایی شما و پرداخت وجه به وایتور کرنر و ثبت نام و رزرو شما در لیست اقامتگاه وجود خواهد داشت. نگران قطعی بودن رزرو نباشید زیرا در صورت وجود هرگونه مشکلی در رزرو شما، کارمندان وایتور کرنر به شما اطلاع داده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

4- هزینه­ های مربوط به استفاده از خدمات جانبی و هزینه های متفرقه برمبنای درخواست مسافر محاسبه و پس از هماهنگی با اقامتگاه اعمال می‌گردد.

5- صورتحساب ها بر اساس خدمات ارائه شده در اقامتگاه به صورت مجزا برای هر واحد رزرو شده صادر میگردد.

6- در صورت عدم مراجعه مسافر در تاریخ رزرو شده، واحد برای مسافر خالی نگه داشته میشود و هیچگونه وجهی استرداد داده نخواهد شد.

7- همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مثل پاسپورت، شناسنامه و کارت ملی در زمان ورود به اقامتگاه الزامی است. همچنین حداقل یکی از همراهان باید به سن قانونی رسیده باشد و مدارک همه همراهان ارائه شود، در غیر این صورت مسئولیت عدم پذیرش و عدم بازگشت وجه پرداختی بر عهده مسافر است.

8- استفاده از اتاق های مشترک یا سوئیت ها یا اتاق های متصل اقامتگاهها در برخی از کشورها منوط به داشتن محرمیت مطابق شرع اسلام است و ارائه مدارک لازم برای اثبات این امر در زمان مراجعه به اقامتگاه الزامی است.

9- زمان تحویل یا تخلیه اتاق برای هر اقامتگاه، مطابق با قوانین آن اقامتگاه میباشد. در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از موعد یا تخلیه دیرتر از زمان مشخص شده، باید هماهنگی های لازم را با اقامتگاه انجام دهید.

10- تنها رزروهایی قطعی خواهند بود که هزینه آن‌ها به طور کامل پرداخت شده باشد.

11- به دلیل تفاوت خدمات اقامتگاههای مختلف و کیفیت ارائه خدمات آنها و نسبی بودن کیفیت در اقامتگاههای مختلف، وایتور کرنر هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات، اتاق ها، استقبال و ترانسفر فرودگاهی و .. نخواهد داشت.

12- قطعی بودن رزرو و شرایط آن مثل تاریخ رزرو و … دقیقا طبق واچر (رسید) دریافتی شما پس از پرداخت وجه میباشد. در صورت هرگونه مغایرت یا نقص در واچر دریافتی، موارد را فوراً از طریق تلفن به وایتور کرنر اطلاع دهید. مسافر ملزم به کنترل و دریافت واچر است و در صورت مغایرت واچر با مورد درخواستی، باید شرکت را در جریان قرار دهد. در غیر اینصورت، وایتور کرنر تنها مسئول ارائه خدمات دقیقاً طبق اطلاعات روی واچر است و مسئولیت اشتباه پیش آمده، متوجه رزرو کننده است.

13- پس از رزرو، نهایتاً 72 ساعت زمان خواهد برد تا واچر قطعی صادر شود.

14- مسافر مسئول حسن استفاده از وسایل برقی در اتاق ها نظیر اتو، تلویزیون و غیره میباشد و موظف است که قوانین اقامتگاه را رعایت فرماید. در صورت بروز هر گونه خسارت، جبران آن بر عهده مسافر خواهد بود.

15- مسوولیت نگهداری تمام اشیا قیمتی مسافران هر اقامتگاه با خودشان می باشد.

16- سایر قوانین مرتبط، مطابق با قوانین محلی و بین المللی رزرو اقامتگاهها، در وایتور کرنر نیز معتبر میباشد. همچنین قوانین رزرو اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران نیز از نظر وایتور کرنر معتبر بوده و قابل استناد میباشد.

17- قبل از اقدام به رزرو اقامتگاههای خارجی، مسافر میبایست اعتبار پاسپورت خود را چک نماید. در صورتی که پاسپورت مسافر الزامات و شرایط لازم جهت سفر را تأمین نکند، مسافر حق هیچ ادعایی به بازگشت وجه نخواهد داشت.

سوالات متداول

برای رزرو اقامتگاه نیاز به ثبت‌نام در سایت است. برای اینکار ابتدا شماره موبایل خود را مطابق تصویر زیر وارد کنید.

برای وارد شدن به حساب کاربری، شماره موبایل کاربری خود را در باکس مربوطه مطابق تصویر زیر وارد کنید.

برای تغییر رمز عبور، با انتخاب گزینه «حساب کاربری» وارد حساب کاربری خود شوید.